Te Amo [2]

9. srpna 2012 v 20:21 | Eve |  Te Amo
Z anglického originálu Te Amo by JackieHoy
Přeložila: Eve

"Budeš se mnou mluvit nebo mě budeš nadále ignorovat, jako jsi to dělala celé dva zasrané měsíce, Ivy?" Harry byl naštvaný, tón jeho hlasu byl plný jedu a jeho úžasné zelené oči ostré.


"Já - ehm - potřebovala jsem nějakou pauzu tak jsem jela na výlet. Je mi to opravdu líto, Harry. Myslela jsem si, že budeš mít hodně práce tak jako tak." Vzhledem k tomu, kolik času jsem musela myslet na Harryho, by moje odpověď měla být pravděpodobně trochu vtipná, ale něco, co jsem měla v plánu říct, se mi vypařilo z hlavy, jakmile jsem uviděla jeho tvář, tvář která zakryla každou mou myšlenku.
"Potřebovala jsi pauzu od čeho? Nebo od koho?" Harry svraštil obočí. Byl jediný člověk, který i přesto, že byl zmatený a naštvaný vypadal sexy. "Jen proto, že potřebuješ pauzu, Ivy, to neznamená, že budeš ignorovat moje hovory a zprávy. A mohl jsem být zaneprázdněný, ale neznamená to, že jsem si nevšiml, že moje nejlepší kamarádka zmizela."
Vzdychla jsem si s vědomím, že jsem neměla v plánu vyhrát tuhle hádku.
"Š kola mě stresovala a ty jsi byl zaneprázdněn buď Caroline nebo kapelou, což úplně chápu, a ty jsi si nemohl dát se mnou pauzu, takže jsem šla na vlastní pěst." Harryho oči se zužily. Dobře, byla chyba to říct.
"ACH MŮJ BOŽE, JE TO IVY?" Slyšela jsem známý hlas, který byl zřejmě jediný nadšený z mého návratu, jo, byl to Louis. "Kde jsi sakra byla holka? Harry se choval jako blbec, když jsi odešla." I když jsem neměla ráda, když jsou moji nejlepší přátelé nešťastní, ale teď jsem si nemohla pomoci, v duchu jsem se usmívala nad tím, že si o mě dělal starosti, když jsem odešla.
"Hele, Lou. Jen jsem od všeho potřebovala pauzu, takže jsem si vzala malou dovolenou." Něžně jsem se usmála, abych se vyhnula Harryho pronikavého pohledu, který na mě směřoval. "Ale jsem zpátky, a pokud se Harry někdy přestane ke mně chovat nevrle, možná se můžeme vrátit zpět do starých časů."
Harry se začal hlasitě posmívat, Louis a já jsme se na něj podívali a svraštili obočí k sobě.
Nemohla jsem prostě říct: 'Ach Harry, omlouvám se za to, že s tebou po dvou měsících mluvím, neboť jsem se dva měsíce snažila přenést se přes mou hlubokou lásku k tobě', takže tuhle omluvu použiji, až budu muset. "Ivy. Myslím, že si musíme promluvit. Sami." Řekl Harry se zaťatými zuby.
Přikývla jsem a šla za ním do jeho ložnice, normálně bych běhala a skákala na jeho posteli, ale jen myšlenka na to, co na ní dělal s Caroline, mě donutilo zůstat u dveří, což má také výhody, z nichž jednou je, že bude jednoduší utéct, když se tato hádka dostane k násilí.
Harry tam stál, zíral na mě se založenýma rukama, žádné známky toho, že by se pohnul. Obrátila jsem oči v sloup kvůli jeho tvrdohlavosti, která způsobovala, že se vztekem barví do fialova. "Podívej se, já to chápu. Bála jsem se o tebe, nebo tak něco. Ale nikdy jsem o tento šílený život nežádala, ale byla jsem do něj s tebou zatáhnuta. Zastavím se na ulici a jsem obléhaná dívkami, které se snaží dostat tvé číslo, vyměnila jsem 27 mobilů za poslední 3 měsíce, což je způsobeno tím, že mi je vytrhávají z rukou. Když jsem šla na univerzitu, začalo se o tom mluvit, nehledě na výhružky smrti a lidé stojící u mého bytu chtěli vědět, jestli tam jsi se mnou." Studovala jsem Harryho výraz, který se trošku zmírnil. "Jsem na tebe hrdá Harry, víš, že jsem, ale musím mít možnost žít svůj život stejně. Jsem pozadu ve škole. Nemůžu jít do práce, aniž by mě ke mně vaši fanoušci přišli a nezpůsobili scénu. Jen jsem potřebovala pauzu."
Harry se dostal ke mně a omotal mi ruce kolem pasu a táhl mě do jednoho ze svých oblíbených objetí. Vdechla jsem jeho vůni, moji nejoblíbenější věc na světě, a pevně ho objala. "Omlouvám se, Iv. Měl jsem jen opravdu strach." Jeho smutný a znepokojivý tón byla ta nejroztomilejší věc, jakou jsem kdy slyšela a musela jsem se v duchu kopat, abych to 'aww' neřekla nahlas. "Takže příště přijdi ke mně, nemohu ztratit znovu svou nejlepší kamarádku." A políbil mě do vlasů, což způsobilo, že jsem cítila motýlky v mém břiše.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lens Lens | Web | 9. srpna 2012 v 21:36 | Reagovat

wuá! :)vážně to vypadá zajímavě! :) kecala bych, kdybych řekla, že to číst nebudu! :) úžasně to překládáš Evičko ♥ :) moc se těším na další díl :)

2 cz-love-one-direction cz-love-one-direction | Web | 9. srpna 2012 v 21:50 | Reagovat

jj já jsem četla, že budou mít víc sól a asi niall i nějaké písničky napsal :) tak doufám :)) Ale nejvíc mě štve, že když teď někde zpívají torn tak je to jejich první písnička a niall jen hraje na kytaru :(

3 Veronica >> iheart-onedirection.blog.cz Veronica >> iheart-onedirection.blog.cz | Web | 9. srpna 2012 v 23:26 | Reagovat

Aaaaaaa...:D Je tam Harold! :D jako určitě bude chodit s Louisem! Ta holka ne Harry.:D :D a nebo bude dělat, že s ním chodí, aby Hazza žárlil! :D Jen hádám! :D nečtu to..:D tvůj překlad je lepší než to číst anglicky...:D tak jo..:D dneska nejsem inkognito..:D a jako ty si zrovna nebyla připojená, když mi holky přiřazovali ovoce že? :D prej ať jsem papája..:D a když jsem řekla, že ne, tak prej jabko..:D no tak nevím no..:D takže se s tebou loučí Papajo-jabko..:D :D :D to by mohla být zajímavá příchuť..:D těším se na další..:) >3

4 Lilly* Lilly* | Web | 10. srpna 2012 v 8:10 | Reagovat

úžasné!

5 cz-love-one-direction cz-love-one-direction | Web | 10. srpna 2012 v 9:42 | Reagovat

cao :) promin za reklamu ale dala by si mi prosím hlas pro terezz? What Makes You Beautiful :) http://nicool-paparapa.blog.cz/1208/sonp-1-kolo#komentare nenasla jsem reklamy jestli tady máš :D

6 klarik33 klarik33 | Web | 10. srpna 2012 v 11:08 | Reagovat

Ahoj nechceš se přihlásit do grafické soutěže?více tady: http://klarik33.blog.cz/1208/napdalo-me#komentare pokud se přihlásíš děkuji :-)

7 W. W. | Web | 26. srpna 2012 v 16:02 | Reagovat

och sakra :D motýlci :D také kecy stejně skončí s Louisem :D Prosím další díl !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I'm Fan