Te Amo - Prolog [1]

7. srpna 2012 v 18:00 | Eve |  Te Amo
Z anglického originálu Te Amo by JackieHoy
Přeložila: Eve
ZA OBRÁZEK DĚKUJI JEDNÉ ÚŽASNÉ SLEČNĚ - ADELE!♥
"Kde jsi sakra byla a proč si mi nezavolala?" To byla první slova, která mi řekl. První slova, která jsem slyšela vyjít z jeho úst po dvou měsících.


Útěk - to bylo vše, co jsem kdy poznala. Útěk od pravdy, útěk od mých lží a nejdůležitější útěk od mých pocitů k němu. Ale teď utíkám pryč od mého života.
Nikdy jsem nebyla ten typ holky, která by byla ošklivá nebo zahořklá a právě proto jsem nebyla schopna udržet své pocity na uzdě, ale to neznamenalo, že jsem se chystala podlehnout a klesnout na tak nízkou úroveň. Ne, místo toho jsem utekla od všeho, co jsem kdy poznala. Od všech lidí, které jsem, kdy poznala v New Yorku, ve snaze zapomenout na pocity, které jsem měla. Ale i když od toho utečeš, vždycky si to najde způsob, jak tě to dožene.
Harry Styles? Jo, asi jste o něm slyšeli. On a jeho kadeře kaštanové barvy, které vždy vypadaly, že sedí perfektně kolem jeho obličeje, mužská brada, kterou přejíždí jeho silnými mužnými rukami, jeho zelené oči, které vás vábí a ďolíčky - které vás zabijí pokaždé, když se na ně podíváte. Ano, to je Harry Styles.
No, nashromáždění všech mých pocitů bylo už přes příliš, opravdu jsem měla pouze jen dvě možnosti:
1. Zastavit se u stánku s kávou, zatímco budu předstírat, že on je Seth Cohan a přiznám mu svou nehynoucí lásku.
2. Odejít od něj a jít někam na místo se spoustou alkoholu a chlapců, kteří touží jen po jedné noci.
Takže ano, vybrala jsem si druhou možnost. Bylo to už dva měsíce, co jsem seděla v pátek večer na gauči, zatímco Harry byl pryč s jeho kamarádkou/ chůvou/ cradle snatcher [Osoba, která dává přednost relativně mladším sexuálním partnerům.]/ přítelkyní, Caroline Flack. Pamatujete si, jak jsem řekla, že jsem nebyla ošklivá ani zahořklá? Jo, samozřejmě věci se mění.
Nikdy jsem nepochopila svou náklonnost k Harrymu, opravdu jsem to nedokázala pochopit, dokud jsem neviděla, jak se na něj dívky hrnou, pak jsem potřebovala být s ním, toužila být s ním. Ale samozřejmě jsem mu to nikdy neřekla a pochybuji, že se tak někdy stane.
Víte, po celou dobu, co znám Harryho, což je 8 let, nikdy jsem ho neviděla bez přítelkyně nebo nějaké holky, a ta holka jsem nikdy nebyla já, bez ohledu na to, jak moc jsem se snažila. Bez ohledu na to, jak moc jsem to chtěla, nikdy se mi to nepodaří.
Jednoho dne jsem měla už plné zuby toho být druhá nejlepší. Vadilo mi se dívat na chlapce, který se zahazuje s ženou, která je dvakrát starší než on. Štvala mě osoba, ve kterou se změnil od té doby, co je známý. Ale nejdůležitější bylo, že jsem měla už dost toho, že bez ohledu na to, jak tvrdě jsem se snažila, nemohla jsem ho nikdy přestat milovat.
Takže si myslíte, že tam muselo být něco, co mě udeřilo, co došlo až za okraj, a máte pravdu. Ale množství bolesti, bylo především způsobeno Harrym Stylesem, mým nejlepším kamarádem, zlomil mi srdce a ničeho si nevšímal. Ale já jsem bojovnice, takže je čas bojovat, i když to znamená, že prohraju.

Tak si připoutejte pásy a nasaďte si tuto vestu, protože tohle je boj, na který nebude nikdo připraven… Tohle je boj, ve kterém se pokouším získat srdce Harryho Stylese.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 July* & -Sáb July* & -Sáb | 7. srpna 2012 v 18:56 | Reagovat

Ďakujeme že si nas zobrala medzi Affs :)
A skvelá poviedka, maš talent :)

-Sáb

2 Rosie píše... | DEMI-FANATICS Rosie píše... | DEMI-FANATICS | Web | 7. srpna 2012 v 20:14 | Reagovat

spriateliš

3 Márč Márč | Web | 7. srpna 2012 v 20:43 | Reagovat

ahoj ráda spřátelím :)

4 Mrs. Styles-Henderson Mrs. Styles-Henderson | 7. srpna 2012 v 21:10 | Reagovat

Muhaha, jsem tu inkognito..:D no tak ne, jen se mi nechce přihlašovat, takže tak..:D :D
Jako fakt úžasný..a já myslela, že to bude povídka víc o Louisovi, no..ups..:D ale nevadí..:D ten tam určitě taky bude, když je na úvodním obrázku žee? :D
Super přeložený, těším se až tu dáš další část a pro tebe ji nezačnu číst anglicky! :D počkám si na tvůůůj úžasný překlad..:) ♥
S hlubokým úklonem se poroučím..:p

5 Lilly* Lilly* | Web | 8. srpna 2012 v 8:22 | Reagovat

ano taky jsem tam čekala spíš Louise, ale tak to nevadí, už se těším na další díl .. pásy sice nemám, ale těšit se budu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I'm Fan