Te Amo [3]

11. srpna 2012 v 18:21 | Eve |  Te Amo
Z anglického originálu Te Amo by JackieHoy
Přeložila: Eve
Tak dneska přidávám další přeložení díl! Hope you like it! A prosím zanechte komentář!:)

Ale to je vše. To je vše, co kdy budu, jeho "nejlepší kamarádka." Zatímco beru na vědomí, že miliony dívek jen rády vidí Harryho. Jen jsem někdy snila o tom, že jsem něco víc, ale mé sny byly rozdrceny v okamžiku, kdy s ní začal chodit.


Caroline Flack, žena, kterou bych zabila v sekundě. Ok… Trochu drama. Ale co by 32-letá žena, chtěla s mým 18-letým nejlepší kamarádem? Jasně, že patří mezi jedny z nejlépe vypadajících lidí a mezi úžasné lidi, které jsem kdy potkala, ale říká se tomu randění s někým ve svým věku a zřejmě nikdy nepochopila tento fakt.
"A co takhle trochu klasiky Ivy a Harryho?" Navrhl Harry a já dychtivě přikývla. "No tak skoč." Harry se otočil a naznačil mi, abych mu skočila na záda, což jsem udělala víc než šťastně. To byly dny, kdy jsem pro něco žila, dny, kdy byl Harry jen můj obyčejný 18-letý ňouma a nejlepší kamarád a ne světově známá popová hvězda, kterou by chtěli na celém světě.
Postavil mě v obýváku, zamířil ke skříni a vytáhl DVD, můj nejoblíbenější Disney film všech dob, Aladin. "Teď se na to díváme pouze proto, že chci vidět velký úsměv na tvé tváři, ale je to naposledy, co se na to díváme společně. Už nikdy." Řekl vážně, snažíc se bojovat s úsměvem, který se mu tvořil na rtech.
"Obejmi mě, Ivy." Řekl Harry až příliš dramaticky, když spadl do měkkých polštářku vedle mě. Přisunula jsem se blíže k Harrymu, a když mi položil ruku přes rameno, málem se mi úplně zastavilo srdce. Pro něj to bylo jen jednoduché objetí s jeho starší kamarádkou. Ale pro mě to bylo všecko.
Přesně v půli písničky 'A Whole New World' mě vyrušilo, když Harrymu začal zvonit mobil. Úsměv mi rychle zmizel z obličeje, když jsem si uvědomila, kdo to byl. "Dobře, babe. Ne nedělám nic důležitého, hned jsem tam." A s tím Harry zavěsil svůj telefon a vzal si klíčky.
"Hej Iv, jdu se jen podívat za Caroline, ale později se vátím. Zaměstnávej se sledováním filmu." Zařval, než vyšel ze dveří a zavřel za sebou.
Cítila jsem, jak se zrádné slzy nashromažďují a snažila jsem se je zahnat zpátky, ale k ničemu to nebylo. Nebyla jsem si úplně jistá, jestli brečím kvůli tomu, že Harry řekl, že nejsem důležitá a nebo fakt, že jsem byla vždycky až druhá, když on byl můj jediný. Rozhodla jsem se pro to, že je to pravděpodobně směs obou těchto věcí.
"Hej, já - do prdele. Co se děje?" Slyšela jsem, co Lou řekl, když vstoupil do místnosti, posadil se vedle mě a přitáhl si mě na hruď, což způsobilo, že jsem se samozřejmě rozbrečela ještě víc. "Hej, shhhh, to bude dobré, Iv." Louis mi uklidňujícím gestem položil ruku na záda. "Je to kvůli Harrymu?"
Nemohla jsem mluvit, jen jsem přikývla. Slyšela jsem, jak si Louis povzdechl. Po pár minutách jsem se uklidnila na tolik, abych mohla mluvit. "Byli jsme spolu jako za starých časů, jen Ivy a Harry, a p-p-pak volala Caroline a on prostě všechno odhodil, tvrdil, že nedělá nic důležitého." Vydala jsem ze sebe přidušeně, obávala jsem se, že bych se prostě vrátila do stejného stavu jako předtím. "Nevím, co se s ním stalo, Lou. Nikdy by neupřednostnil dívku přede mnou a teď je to všechno jiné, ona je na prvním místě a Ivy, nejlepší kamarádka, je absolutně poslední."
"Nebude ti vadit, když se tě zeptám na něco osobního, Ivy?" Zeptal se mě Louis a tím mě překvapil, ale jen jsem pokývala hlavou. "Jak dlouho už jsi zamilovaná do Harryho?"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 katsuu katsuu | Web | 15. září 2012 v 17:55 | Reagovat

tahle povídka se mi vážně líbí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I'm Fan