BIOGRAPHY - Louis William Tomlinson

27. července 2012 v 12:50 | Admin
Louis William Tomlinson [narodil se 24.12.1991] je členem skupiny One Direction. Je nejstarší člen skupiny.


JEHO DĚTSTVÍ
Louis se narodil v Doncasteru v Anglii, Troyovi a Johanně. Jeho rodiče se rozvedli, když byl malý. Když se jeho matka znovu provdala, Louis si vzal příjmení jeho nevlastního otce Marka Tomlinsona. Má čtyři mladší sestry: Charlotte, Félicité a dvojčata Daisy a Phoebe. Mark a Jay se rozvedli v roce 2011.
Byl studentem šestého ročníku na Hall Gross School, státním rozlehlém gymnáziu a předtím žákem na The Hayfield School. Zatímco studoval na Hall Gross, hrál v několika školních muzikálech.
HUDEBNÍ KARIÉRA
Louis byl na konkurzu s písní "Hey There Delilah" od Plain White T's. Získal tři hlasy ze tří a byl poslán do Bootcampu. V Bootcampu zazpíval píseň od Boba Dylana "Make You Feel My Love", předtím než vypadl a vznikla skupina One Direction.
Po X Factoru, One Direction podepsali nahrávací smlouvu se společností Sony Music přesněji Syco Music. Vydali své první album, Up All Night.
Nedlouho po té, co X Factor roku 2010 skončil, Louis čelí kritice od prvního výherce X Factoru, Steve Brookstein, který o něm prohlašuje, že nebyl tak dobrý zpěvák a nechápe, jak se mohl dostat až do finále. Nicméně, Louis dostal velkou podporu od řady celebrit a fanoušků na Twitteru, kteří prohlašovali, že Brookstein je jen naštvaný a žárlí, že se mu nedaří získat mnoho úspěchů po jeho vítězství v roce 2010.
OSOBNÍ ŽIVOT
VZTAHY
Louis chodil na střední s jeho tehdejší přítelkyní, Hannah Walker, po celou dobu v X Factoru. Po jejich rozchodu, začal chodit se studentkou Manchesterské univerzity, Eleanor Calder, na konci roku 2011.
OSTATNÍ
Je známý jako "vůdce", ale Harry Styles řekl, že "to bylo jediné, co na něj zbylo!"
Kdyby nebyl zpěvák, byl by učitelem.
Hraje na klavír.
Nemá žádné bratrance ani sestřenice.
Po skončení X Factoru, on a jeho kamarád z One Direction, Harry Styles, se nastěhovali k sobě a bydlí spolu.
Hrál hlavní roli Dannyho ve školní hře "Pomády."

©Louis-W-Tomlinson
[KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM! Vše jsem překládala sama.]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 VaynZayn >> iheart-onedirection.blog.cz VaynZayn >> iheart-onedirection.blog.cz | 27. července 2012 v 21:11 | Reagovat

zajímavé.. ale popravdě. nic mě tu nepřekvapilo, protože všechno vím;DDDDDD. no nevadí. koukám, že tenhle blog teprve rozjíždíš;).

2 Larry Larry | 13. června 2014 v 15:35 | Reagovat

Eleanor is fake.....!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I'm Fan